SVOU PRÁCI DĚLÁME POCTIVĚ I SRDCEM A SVĚTE DIV SE, ONO TO FUNGUJE

Rychlost

Nehledejte klasické realitní kanceláře či jiné zprostředkovatele a nečekejte měsíce na prodej nemovitostí. S Direkou vyřešíte prodej nemovitosti jednoduše, rychle a bez starostí.

Přehlednost

Naše služby jsou pro vás zcela zdarma. Vaší nemovitost zdarma odhadneme a vykoupíme jí od vás sami, nebo jí budeme kvalitně inzerovat, abychom našli ideálního kupce dle vašich představ.

Spolehlivost

S pomocí kvalitního realitního makléře si můžete být jisti úsporou času, energie, peněz a hlavně se nevystavujete riziku chyb při nezbytných právních a administrativních úkonech.VAŠE STAROSTI S PRODEJEM NEMOVITOSTÍ NECHTE NA NÁS

Direka vám zajistí bezpečný prodej bez rizik, za co nejkratší možnou dobu. Spokojený klient je pro nás tím nejdůležitějším.

prodej nemovitostí
prodej nemovitostí

Realitní poradna

Zvažujete prodej nebo koupi nemovitosti a nevíte si rady ? Chcete zjistit odhad ceny vaší nemovitosti ? Procházíte složitou životní etapou a potřebujete se poradit co vás čeká, nebo jak postupovat ? Na to vše a mnohem více, vám odpovíme každou středu od 10:00 - 18:00 na naší infolince.

bezstarostný prodej

NÁKUP NEMOVITOSTÍ

Nabídka nemovitostí

rychlá prodej

JSME STÁLE ONLINE !

Nemáte rádi komunikaci po telefonu? Nebo nemáte čas volat? I na to jsme připravení a kdykoliv jsme tady pro vás. Vyplňte krátký formulář a my vám co nejdříve odepíšeme.