„NEŘÍKEJ ŽE TO NEJDE, RADĚJI ŘEKNI, ŽE TO ZATÍM NEUMÍŠ“

Direka se zaměřuje na vedení sociálních sítí v realitním sektoru, tvorbu poutavých fotografií a budování dobrého jména a obchodní značky našich partnerů.

Dále se zaměřujeme na celkové prosazení webu ve vyhledávačích až po tvorbu a optimalizace webových stránek.

Základem úspěchu je kvalitní obsah webových stránek, poutavý a emoční vzhled, pravidelná aktivita na sociálních sítích a co hlavně, pravdivá sebeprezentace, která vypovídá o vašem charakteru a stylu práce. WEBDESIGN, CRM, OPTIMALIZACE WEBŮ, SEO, SEM, KONVERZAČNÍ MARKETING, E-MAIL MARKETING, VIDEO, LIVE STREAM

Možná jsou tohle pro vás nic neříkající zkratky, které ovšem společně s trochou kritického myšlení, kouskem ironie a pozitivního myšlení, opravdu skvěle fungují.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ JSOU ZÁKLAD

Vytvoříme Vám obsahově i vzhledově kvalitní sociální sítě a nučíme Vás využívat vaše „socky“ efektivně a vybudovat si patřičnou základnu followers. Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube, Pinterest, Flickr, Tumblr.


Víc práce nezaručuje víc peněz, proto svůj čas dobře investujte a pamatujte, že kapacita člověka není neomezená. Zkuste situaci změnit ve váš prospěch, ať svůj život více žijete a méně pracujete. Peníze jsou čas a čas jsou peníze.


JSME STÁLE ONLINE !

Nemáte rádi komunikaci po telefonu ? Nebo nemáte čas volat ? I na to jsme připravení a kdykoliv jsme tady pro vás. Vyplňte krátky formulář a my vám co nejdříve odepíšeme.