SJEDNEJTE SI HYPOTÉKU AŽ ROK PŘEDEM!

Sjednejte si hypotéku až rok předem!

Hypotéka schválena klidně dnes, výběr bydlení až do 12 měsíců!  Sjednání úvěru předem oceníte ve chvíli, kdy jsou nabízeny nízké úrokové sazby, ale vy jste zatím nenašli své vysněné bydlení.

MÁME VLASTNÍHO SPECIALISTU NA FINANCE

Realitní kancelář DIREKA má svého specialistu na financování, který dennodenně sleduje hypoteční trh a má proto ty nejlepší informace. Jedná se o komplexní službu, která vám pomůže se zprostředkováním od nalezení správného produktu až po zařízení potřebných dokumentů. Společně s námi tak dosáhnete hypotéky bez starostí! Nákup jakékoliv nemovitosti, ať se jedná o byt či dům, bývá spojen s časově náročnými administrativními a legislativními kroky. Veškeré papírování a běhání po úřadech je časově i psychicky velmi náročné, a často se setkáváme s případy, kdy naši klienti vlastně neví, kde v tomto procesu začít. Může nastat situace, kdy vám realitní kancelář najde onu vysněnou nemovitost, ale potíž je v tom, že nemáte schválenou hypotéku a prodávající na koupi vámi vybrané nemovitosti spěchá. Jaké je v tomto případě řešení? Sjednejte si hypotéku až na rok dopředu a vyhněte se nepříjemným stresům!

PROCES SJEDNÁNÍ HYPOTÉKY ROK PŘEDEM

A jak to vlastně v praxi funguje? Žádost o předem sjednanou hypotéku je velmi jednoduchá.

Nejdříve najdeme společně vhodný hypoteční produkt.

Zařídíme nudné, ale nutné papírování.

Schválíme hypotéku...

Od sjednání máte 12 měsíců na výběr vysněné nemovitosti.

Dodáním potřebných dokumentů ke koupi nemovitosti čerpání hypotéky může bez problému ihned začít

A JAKÉ JSOU VÝHODY?

Hlavní výhodou předem sjednané hypotéky je skutečnost, že klient okamžitě ví, jakou částkou reálně disponuje, přičemž si může mnohem flexibilněji vybírat svou vysněnou nemovitost. Hypotéku již sjednanou máte, takže máte možnost vybírat bez zbytečného finančního a časového stresu, a po zralých úvahách můžete s klidem podepsat kupní smlouvu na Váš budoucí domov. Klienti se rovněž tímto krokem mohou ochránit před potenciálním růstem úrokových sazeb, jelikož vám určená úroková sazba platí od data podpisu smlouvy, nikoliv až od čerpání úvěru. To ovšem neznamená, že se vám peníze ihned po sjednání připíšou na účet. Předem zjednaná hypotéka je pouze smluvním příslibem, který vám garantuje vyjednané finanční prostředky ve chvíli, kdy naleznete tu pravou nemovitost.