SEZNAMTE SE S ROMANEM LÁNEREM

CO O SOBĚ A SVOJÍ PRÁCI ŘÍKÁ ROMAN ?

V dnešní době není jednoduché najít kvalitního makléře, který vás provede celým procesem nákupu, prodeje a pronájmu nemovitosti, pomůže překonat všechny překážky a skryté nástrahy. Velmi dobře si uvědomuji, že prodej nebo nákup domu či bytu je pro spoustu z nás výjimečnou událostí, při které nechceme udělat chybu. Proto bych vám rád nabídl svoje služby.

Jsem realitním specialistou nákupu a prodeje nemovitostí na klíč. Specializuji se na Olomoucký kraj a Brno, díky čemuž mám detailní přehled o lokálním realitním trhu. Nabídka mých služeb obsahuje komplexní péči při nákupu či prodeji vaší nemovitosti. Individuálně a s veškerou vážností přistupuji ke každému klientovi. Vypracuji vám individuální nabídku na odkup vaší nemovitosti nebo najdu nemovitost dle vašich představ.

Nabízet nemovitosti bez realitního makléře nemá smysl

Proč? S pomocí kvalitního realitního makléře si můžete být jisti úsporou času, energie, peněz a hlavně se nevystavujete riziku chyb při nezbytných právních a administrativních úkonech. Určitě znáte ty sliby – my jsme nejlevnější, my jsme nejrychlejší, my jsme největší apod. Ale skutek utek! Většinou ani jedno z toho není pravda. Servery prodávající nemovitosti bez realitních kanceláří nejsou v tomto případě nejefektivnější. Přímí zájemci o koupi nemovitosti se nebudou ozývat tak rychle jak si přejete. První kdo vám zavolá, bude realitní makléř sedící celé dny na internetu a čekající na nabídku, jako je ta vaše. Věřte mi, že jako majitel nemovitosti budete zanedlouho otráven telefonáty a celý prodej nemovitosti se vám znepříjemní. I z tohoto důvodu je spolupráce s realitním makléřem tou správnou cestou jak co nejjednodušeji prodat nemovitost.

Po prvním ať už osobním, telefonickém či emailovém kontaktu vás v předem domluveném čase navštívím a důkladně si prohlédnu vámi prodávanou nemovitost. Zároveň ji kvalitně nafotím a provedu odhad tržní ceny. Tímto naše první schůzka splnila svůj účel a do dvou dnů vám připravím celkovou cenovou nabídku včetně smluvní dokumentace. V případě, že dojde z vaší strany k její akceptaci, podepíšeme smlouvu a já se postarám o zveřejnění vaší nemovitosti v maximálním počtu prodejních kanálů.

I vy, jako prodávající se můžete podílet na rychlém prodeji a vyšším výdělku vaší nemovitosti. Klíčem k výhodnému prodeji je před mojí první návštěvou kvalitně připravená nemovitost. Dostatečným úklidem a i za pomocí drobných úprav interiéru lze vykouzlit pozitivní atmosféru, která udělá dobrý dojem na potenciální kupující. Nebojte se do své nemovitosti trochu investovat, garantuji vám několikanásobné zhodnocení vaší investice. Jakmile je vše připravené, nemovitost profesionálně nafotím, protože fotografie řekne víc než tisíc slov

Budu rád, když vás o svých kvalitách na realitním trhu, zkušenostech v oblasti prodeje a znalostí Olomouckého regionu a Brna přesvědčím osobně.

Roman Láner 

 HODNOCENÍ KLIENTŮ

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Romanovi Lánerovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Olomouci. Jeho přístup byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.

Kamil 

Patřím také mezi spokojené zákazníky. Využila jsem Vaši realitní kancelář a služby pana Lánera již podruhé a v obou případech vše proběhlo rychle a nebyl jediný problém ohledně vyhotovení a podpisu smluv. Spolu s panem Lánerem a panem Dohnalem jsme vyřešili i malý problém s nespokojenou zájemkyní, která svým přístupem k obchodu byt nakonec nedostala. Vše proběhlo k mé spokojenosti. Děkuji a doporučuji.

Anička

Profesionální, zároveň ale i přátelský přístup, rychle a bezproblémové jednaní. Pana Lánera jako makléře určitě doporučuji.

Hanka

Přes problémy se změnami zastupující osoby, vše proběhlo rychle a bez zbytečných průtahů. Máme v úmyslu další investice a tak asi využijeme znovu pana Lánera.

Klárka